Aquapark Laguna, Třebíč (25 km)

lagunaZábavní část nabízí rekreační bazén nepravidelného tvaru s hloubkou asi 120 centimetrů a plochou téměř 200 metrů čtverečních, jehož součástí je mnoho vodních atrakcí: divoká řeka, houpací kolébka, chrliče vody, masážní a vířivá lůžka, dvě vířivé vany a podmořská jeskyni s akváriem. Na ochozu bazénu jsou návštěvníkům k dispozici vyhřívané lavice.

Hlavní atrakcí je bezesporu tobogán s délkou 132 metrů s krytou venkovní částí i nekrytou částí vedenou přímo v hlavní bazénové hale, který je v současné době třetí nejdelší v republice. Jeho nástupní věž je situována ve výšce 15 metrů nad zemí. K dispozici je také celoročně přístupný venkovní bazén se slanou vodou. Nejmenší návštěvníky uvítá dětské brouzdaliště s vyhřívanou hrací plochou.

Wellness zóna je rozdělena na horní a dolní. Zahrnuje několik typů saun (klasická finská sauna, finská selská sauna, finská bylinná sauna, bylinková lázeň, velká ceremoniiální sauna - největší na Vysočině), vnitřní ochlazovací bazén, parní lázeň, speciální sprchový kout s tropickým deštěm, kneippův chodník, infralavice i ledopád. K dispozici je také venkovní terasa. Součástí wellness zóny jsou i relaxační a odpopčinkvé místnosti s lehátky. Samozřejmostí je wellness bar s posezením a občerstvením.

Osmidráhový plavecký bazén s délkou 25 metrů a hloubkou od 1,2 do 1,8 metru jistě potěší všechny kondiční i odpočinkové plavce. Pro návštěvníky plaveckého bazénu je k dispozici i přilehlá parní kabina. S nejmenšími návštěvníky istě rádi využijete malý dětský bazén. Více na www.lagunatrebic.cz 

Kde nás najdete

Rekreační středisko ZÁSEKA

Radostín nad Oslavou
594 44

GPS: 49.4304197N,
15.9576111E
9 km od D1
Nahoru