Aktivity - zajištění programu na míru

S námi se určitě nudit nebudete!

Ve spolupráci s profesionály Sportovního centra ve Velkém Meziříčí zajišťujeme návštěvníkům široký výběr volnočasových sportovních programů šitých na míru.

  • Spolupráce možná od půldenního programu pro celopobytové programy all inclusive
  • K dispozici jsou proškolení instruktoři s praxí v oblasti sportovních a vzdělávacích programů
  • Dbáme na prožitkovost, na navození celkové atmosféry, na profesionalistu a bezpečí účastníků
  • Nabízíme široký repertoár programů: vzdělávací, relaxační, sportovní
  • Instruktoři Sportovního centra jsou proškoleni v oblasti teambuildingu, her v přírodě, organizace sportovních a vzdělávacích programů, výživového poradenství a zdravého životního stylu, práce s dětmi a manažerských dovedností

Z široké nabídky programů vybíráme:

Jumping

jumpingVelmi zábavná a oblíbená aktivita, která se dá pojmout taneční či fitness formou, písničky přizpůsobené věku i výkonností skupiny. Od "zumby na trampoškách" po kvalitní sportovní přípravu či fitness hodinu pro nejnáročnější, od úplných začátečníků pro pobavení po kardio trénink pro profi sportovce.


Boot camp

boot-campSportovní zážitek po vzoru výcviků americké armády Vám ukáže, že každý se dokáže vybičovat ke sportovním výkonům, které v sobě dlouho potlačoval. Nabízíme Vám přičichnout k tvrdému drilu, který je samozřejmě přetransformován do zábavného programu, dle věku a fyzické zdatnosti skupiny.

Lanové aktivity

lanove-aktivityV nejbližším okolí rekreačního objektu Vám vytvoříme adrenalinový park na míru. Megazhup, lanovka, manévry, nízká i vysoká lana, skoky odvahy, mobilní lezecká stěna a mnoho dalšího pro překonání sebe sama. Aby vaše dovolená měla šťávu, aby děti na škole v přírodě získaly respekt, aby se na Vaší firemní akci dlouho vzpomínalo.

Sportovní den

sportovni-denCelodenní aktivity pro skupiny dětí či dospělých, školy, tábory, vedené ve sportovním duchu. Náročnost a jednotlivé aktivity jsou vybrány dle požadavků skupiny. Akce je zasazena do určitého tématu, např. Olympijské hry, Boot camp, Pevnost Boyard, Přežití, Z pohádky do pohádky...

 

Vícedenní programy

Dle domluvy jsme schopni zajistit program po celé trvání školy v přírodě, táboru či firemní a jiné akce. Program je připraven dle přesných požadavků skupiny a spěje k určitému cíli. Máme desetileté zlušenosti s pořádáním firemních teambuildingových akcí i dětských táborů. Programy jsou vždy sportovně vzdělávací s možností zapojení adrenalinových prvků.

Možnosti v areálu

  • Venkovní ohniště
  • Vodní nádrž
  • Volná travnatá plocha před budovou areálu (např. pro míčové hry, apod.)
  • Fotbálek v budově

Kde nás najdete

Rekreační středisko ZÁSEKA

Radostín nad Oslavou
594 44

GPS: 49.4304197N,
15.9576111E
9 km od D1
Nahoru